Cinkavimas ir miltelinis dažymas

Milteliniu būdu dažome įvairius metalo gaminius, priimame užsakymus dažymui.

     Miltelinis dažymas yra ekologiška, aukštos kokybės apsauginės polimerinės dangos  dažymo technologija, kuri skirta ilgalaikiam plieno ir aliuminio (aliuminio profilių, įvairių vamzdžių, šarvo durų, , ratlankių, skardų) paviršiaus apsaugojimui ir padengimui. Gaminys padengtas milteliniais  dažais yra atsparus smūgiams ir aplinkos poveikiui.

     Miltelinis dažymas -  dažymo procesas kurio metu  vietoj skystų dažų naudojami birūs, sausi milteliniai dažai.

    Miltelinis dažymas susideda iš trijų pagrindinių procesų: Gaminių cheminis paruošimas. Gaminių padengimas milteliniais dažais. Gaminių kaitinimas aukštoje temperatūroje specialioje kameroje.Kameros matmenys : ilgis 3,5m  plotis1,7m  aukštis 2,0m.
 

Dažai

     Dažus galima rinktis iš RAL spalvų paletės. 

     Milteliniai dažai skirti lauko darbams, tai dažai atsparūs aplinkos veiksniams, UV spinduliams.

     Vidaus naudojimui skirti milteliniai dažai,  savo savybėmis yra labai panašūs į lauko darbams skirtus miltelinius dažus, pagrindinis jų skirtumas yra tas, kad lauko sąlygoms pritaikyti dažai neišblunka veikiami šviesos.

     Galime nudažyti gaminius kurie bus ekspluotuojami lauko bei vidaus sąlygomis standartiniais, metaliko efekto, struktūriniais bei kitų efektų milteliniais dažais. Dažai gali būti matiniai (25-35 % blizgumo) ir blyzgūs (65-85 % blizgumo).

Mus rasite: